Yhteystiedot

Forssan Seudun Nuorkauppakamari ry

Puheenjohtaja
Sari Pajunen
sari.pajunen@jci.fi
puh. 040 528 4945

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite

003710349433

Forssan Seudun Nuorkauppakamari ry
Y-tunnus: 1034943-3

Välitystiedot
Välittäjätunnus: E204503
Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut osotolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Forssan Seudun Nuorkauppakamari
PL 50282
00062 Laskutus

Hallitus 2022

Sari Pajunen

Puheenjohtaja, PRES

  • sari.pajunen@jci.fi
  • 040 528 4945

Timo Kallio

Valmistautuva puheenjohtaja, DP

  • timo.kallio@jci.fi
Hanna Segarra

Hanna Segarra

Väistyvä puheenjohtaja, IPP

  • hanna-emilia.segarra@jci.fi

Satu Lång

Viestintävastaava, LIO

  • satu.lang@jci.fi

Mikko Kallio

Tapahtumavastaava, LOM

  • mikko.kallio@jci.fi

Eero Hirvikoski

Koulutusvastaava, IND

  • eero.hirvikoski@jci.fi

Ville Kujansuu

Projektivastaava, COM

  • ville.kujansuu@jci.fi

Henna Sjöman

Sihteeri, SECY

  • henna.sjoman@jci.fi

Johanna Hento

Rahastonhoitaja, TREAS

  • johanna.hento@jci.fi
Sanna Järvi

Sanna Järvi

Senior Adviser

  • sanna.jarvi@jci.fi